Про нас
увійти

У Тернополі юні тенісисти "Інваспорту" змагались в рамках Спартакіади "Повір у себе"

категорія: Інші | дата: 02 04 2021
У Тернополі юні тенісисти "Інваспорту" змагались в рамках Спартакіади "Повір у себе"

У Тернополі провели відкриті обласні відбіркові змагання ІІ етапу XXVIII Спартакіади "Повір у себе" з настільного тенісу серед дітей з інвалідністю (юнаки, дівчата, 2006-2010 р.н.), повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Відбувся захід у залі ТЦДІМІ імені О. Довженка, із дотриманням всіх карантинних вимог. З вітальним словом на відкритті турніру виступили начальник Центру, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України Віктор Федорчак та директор ДЮСШІ "Інваспорт" Віктор Юзчишин та побажали усім успіхів  у чесній спортивній грі.

Головний суддя змагань, майстер спорту України міжнародного класу з настільного тенісу Дмитро Бідний ознайомив учасників змагань з регламентом. Щодо результатів, то серед дівчаток з порушеннями слуху перемогу здобула Пилипів Вікторія (учениця Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру); серед юнаків з порушеннями розумового та фізичного розвитку перше місце посів Шевчук Олександр, друге місце - Бариляк Сергій, третє – Луб’янський Степан (усі троє спортсменів - учні Заліщицького обласного багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру).

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами. Організатори змагань дотримувались усіх вимог санітарно-гігієнічних заходів, пов’язаних із COVID-19.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook