Тернопільські дзюдоїсти взяли участь у чемпіонаті України серед кадетів
![Тернопільські дзюдоїсти взяли участь у чемпіонаті України серед кадетів](http://sports.te.ua/upload/news/eaeb45d4eb49eeeb8bc6952c6d605d77605f172842865.jpg)
Впродовж трьох днів у Сумах тривав перший в цьому році чемпіонат України з дзюдо серед кадетів до 18 років, де чи не вперше взяли участь і представники Тернопільської області, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.
Як розповів тренер команди Віталій Гнатишин, тільки в перший день змагалось близько 590 учасників, до ста чоловік виступали у вагових категоріях юнаків, були неймовірна висока конкуренція та рівень. Гідно представили наш край на турнірі спортсмени ОДЮСШ та ЗУНУ Фік Денис, який виступав у вазі 55 кг, та Павка Максим (вагова категорія 66 кг).
За словами Віталія Гнатишина, хоча хлопцям ще не вдалось підкорити п’єдестал переможців, одна вони привезли безцінний досвід участі у таких представницьких змаганнях для подальших виступів.