Тернопільські важкоатлети Віталій Дадерко та Аліна Дадерко здобули "золото" та "срібло" чемпіонату України серед юніорів у Чернігові

категорія: Інші | дата: 25 03 2021

Чемпіонат України серед юніорів до 20 років та Всеукраїнський відкритий турнір на призи Олімпійської чемпіонки Наталії Скакун з важкої атлетики-2021 цими днями проходить у Чернігові.Триватимуть змагання до 27 березня, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Дві медалі – золотого і срібного гатунку – уже є на цьому турнірі на рахунку важкоатлетів Тернопілля. Так, срібною призеркою у ваговій категорії 45 кг стала Аліна Дадерко. Результати спортсменки: в ривку – 47 кг, у поштовху – 57 кг і в сумі двоборства – 104 кг.

А Віталій Дадерко став чемпіоном України у ваговій категорії 61 кг з результатами 102 кг у ривку та 124 кг у поштовху.

Віталій Дадерко та Аліна Дадерко представляють КУТОР ШВСМ та ДЮСШ (м. Хоростків), тренер спортсменів Ярослав Ваверчак.