Про нас
увійти | реєстрація

Спортсменка з Тернопільщини виборола призове місце у світовому турнірі

категорія: Інші | дата: 28 12 2020 | переглядів: 815
Спортсменка з Тернопільщини виборола призове місце у світовому турнірі
Про перемогу своєї підопічної розповів тренер з Тернополя Віктор Мацикур.

На власній сторінці у Фейсбук Віктор повідомив, що спортсменка, яку він тренував отримав одне з перших місць на світовому турнірі.

"Пишаюсь своєю вихованкою Яною. Два тижні тому вона виборола 4 місце на одному з самих престижних турнірів в світі “Arnold Classic”, титул якого часто прирівнюють до титулу Чемпіона світу.

Турнір проходив в Іспанії, місті Санта Суссана, Яна Помозибіда виступала в традиційній для себе категорії «фітнес бікіні». Три роки тому вони приїхала з Нідерландів, де зараз проживає, у свій рідний Тернопіль і за півроку, практично «з нуля» (хіба що досвід танців був потрібен для граційного дефіле на сцені) з моїми тренуваннями, у тоді ще нашому з дружиною залі «Vitamin Gym” Яна зробила чудову для дебюту форму та стала фіналісткою на Чемпіонаті України (на другому фото).

Після такого вдалого та позитивного старту я був впевнений - Яна продовжить після повернення в Амстердам працювати та вдосконалюватись, - відзначив Віктор Мацикур, спортсмен та тренер з Тернополя. - За цей період вона кілька разів перемагала на чемпіонаті Нідерландів, на турнірі легендарної Джудіт Бергман. І ось фінал «Arnold Classic”.

Чудовий приклад цілеспрямованості і це при відсутності тренера останнім часом! Хоча мушу додати, що Яна тоді ж завершила навчання на моєму курсі і зараз сама є тренером у одному з місцевих залів у Амстердамі".

Джерело: Тернополяни

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook