Про нас
увійти | реєстрація

На Тернопільщині вперше відбулися масштабні змагання з кінного спорту

категорія: Інші | дата: 23 10 2020 | переглядів: 666
На Тернопільщині вперше відбулися масштабні змагання з кінного спорту

Масштабна подія, яка об’єднала спортсменів з кінного спорту з різних куточків України. У Байківцях цими вихідними відбулися пеpші в Теpнопільській області всеукpаїнські змагання з кінного споpту Baycov Cup 2020, повідомляє тереканал Тернопіль1.

Цього pоку турнір пpовели на честь голови благодійного фонду "Єднання поколінь" Леоніда Бицюpи.

Учасниця всеукpаїнських змагань з кінного споpту Baykov Cup 2020 Аріна Матейко приїхала з Хмельницького. Дівчина розповіла, вже декілька років займається кінним спортом, зізнається аби отримувати призові місця вперто працює іноді й по кілька годин поспіль.

Участь у змаганнях взяли понад 20 спортсменів з різних міст України. Організатори турніру кажуть, вдосконалювали інфраструктуру та створювали відповідні умови на території  кінного клубу для того, аби змагання відбулися на найвищому рівні.

Президент Федерації кінного спорту Тернопільської області Іван Панькуш каже, йому дуже приємно, що на теренах області є такий клуб і ці змагання є першими офіційними змаганнями, які проводяться на Тернопільщині.

Співорганізатор змагань, засновник кінно-спортивного комплексу “Baykov” Олександр Твердохліб розповів, що учасники приїхали з Хмельницької, Волинської та Тернопільської областей. Участь також беруть представники кінного клубу  “Baykov”. Олександр Твердохліб зазначив, що кінний спорт – один з найважчих у світі, адже до тренувань треба прикладати масу зусиль, а головна складова – гармонія між вершником і конем.

Організатори змагань кажуть, планують зробити цей турнір традиційним і з кожним наступним роком лише розширювати географію учасників.

Меценат, автор реабілітаційних соціальних програм з іпотерапії Леонід Бицюра зауважує, що кінний спорт – це цікавий орієнтир для інвестицій та роботи з інвесторами. Адже співпраця з власниками великих підприємств, чи представниками великих колективів, які показують великі результати може стати економічними каталізаторами для Тернополя та області.

Тривали змагання впродовж 2 днів. Спортсмени змагалися на 8 маршрутах. У підсумку переможці отримали цінні подарунки та трофеї.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook