Юна важкоатлетка з Хоросткова Аліна Дадерко здобула перемогу на чемпіонаті України

категорія: Інші | дата: 22 10 2020

У місті Павлограді (Дніпропетровська область) майже тиждень тривав чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 13 років з важкої атлетики, а також Відкритий Всеукраїнський турнір на призи Олімпійського чемпіона Юрія Зайцева, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Звання чемпіонки України виборола на цих змаганнях юна важкоатлетка з Хоросткова Аліна Дадерко. Виступаючи у ваговій категорії 40 кг, з результатом 43 кг у ривку, 50 кг у поштовху і 93 кг у сумі двоборства, спортсменка посіла перше місце та завоювала золоту нагороду. Із цими результатами Аліна встановила два рекорди України – у ривку та у сумі двоборства.

Аліна Дадерко є вихованкою Хоростківської ДЮСШ імені Миколи Підодвірного. Тренер спортсменки Ярослав Ваверчак.