Про нас
увійти | реєстрація

Поблизу Тернополя відбувся відкритий чемпіонат області з лижних гонок на лижеролерах

категорія: Інші | дата: 14 10 2020 | переглядів: 275
Поблизу Тернополя відбувся відкритий чемпіонат області з лижних гонок на лижеролерах
Відкритий чемпіонат КУТОР "ТОДЮСШ із зимових видів спорту" з лижних гонок на лижоролерах відбувся поблизу села Мишковичі Тернопільського району.

Спортсмени змагалися у вікових групах: 2005 р. н. і старші; 2006-2007 р. н.; 2008 р. н. і молодші.

"Змагалися півсотні учнів – спортсменів ТОДЮСШ із зимових видів спорту відділення лижних гонок, біатлону, лижного двоборства та ДЮСШ Тернопільського району. Усі бігли на однакових лижоролерах фірми Fisher, які закупила ТОДЮСШ із зимових видів спорту", - розповіла майстер спорту міжнародного класу, тренер-викладач з біатлону ТОДЮСШ із зимових видів спорту Світлана Крикончук.

За підсумками чемпіонату, переможцями та призерами у вікових категоріях стали:

Юнаки 2005 р. н. і старші - 5,5 км.

1. Качурай Олексій (Тернопільський р-н, тренер Сцібайло І. І., Камоцький І. В.)

2. Капуш Євген (Тернопільський р-н, тр. Кручовий М. Т., Камоцький І. В.)

3. Славський Михайло (Тернопільський р-н, тр. Кручовий М. Т., Бунт О. Є.)

Дівчата 2005 р. н. і старші - 4,5 км. 

1. Дуда Діана (Тернопільський р-н, тр. Кручовий М. Т., Камоцький І. В.)

2. Герасимчук Ірина (Шумський р-н, тр. Кирилюк В. Д., Бурик Т. М., Бурик Н. В.)

3. Драбик Іванна (Лановецький р-н, тр. Стецюк І. Г., Бурик Т. М., Бурик Н. В.)

Юнаки 2006-2007 р. н. - 4,5 км.

1. Тесельський Назарій (м. Тернопіль, тр. Гаяць Я. Є., Камоцький І. В.)

2. Шовкопляс Олександр (м. Кременець, тр. Бережанський О. П.)

3. Чернух Назар (м. Кременець, тр. Бережанський О. П.)

Дівчата 2006-2007 р. н. - 3 км.

1. Чикірда Анна (м. Тернопіль, тр. Бурик Т. М.)

2. Процик Ольга (Тернопільський р-н, тр. Починок І. М.)

3. Шпікула Софія (м. Копичинці, тр. Сагайдак Л. П.)

Юнаки 2008 р. н. і молодші - 3 км.

1. Марценюк Костянтин (Тернопільський р-н, тр. Починок І. М.)

2. Тарасюк Тарас ( м. Копичинці, тр. Сагайдак Л. П., Тарасюк В. М.)

3. Сидяга Андрій (м. Тернопіль, тр. Починок І. М.)

Дівчата 2008 р. н. і молодші - 2 км.

1. Гураль Діана (Тернопільський р-н, тр. Починок І. М.)

2. Бауер Аліна (Тернопільський р-н, тр. Починок І. М.)

3. Доценко Олена (м. Тернопіль, тр. Починок І. М.)

Джерело: Тернополяни

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: