Про нас
увійти

У Скалаті відбулись обласні змагання "Мама, тато, я – спортивна сім’я"

категорія: Інші | дата: 29 08 2020
У Скалаті відбулись обласні змагання "Мама, тато, я – спортивна сім’я"

23 серпня 2020 року на майданчику зі штучним покриттям, що на місцевому стадіоні у Скалаті, Підволочиського району,  було весело та гамірно, адже там зібрались вісім сімей команд – учасниць обласного фізкультурно-оздоровчого заходу  "Мама, тато, я – спортивна сім’я".

Діти та батьки вже давно чекали на можливість  позмагатись між собою,  визначити найшвидших, найспритніших,  найвлучніших, та провести своє дозвілля по-спортивному.

Кожну сім'ю представляли мама, тато та дитина 2010-2012 року народження. Вони  змагались в естафетах: "Спритні та швидкі", "Комбінована естафета", "Веселі етапи", "Човниковий біг" та  "Боулінг".

Батьки та діти вболівали один за одного та намагались виступити якнайкраще, що звичайно згуртовувало сімейні колективи. Це надалі  спонукатиме  їх  до подальших щоденних  занять сімейною фізкультурою.

Майже дві години тривали цікаві спортивні випробування та ось, нарешті, визначились переможці.

Перше місце завоювала сім'я Кушнір – мама Надія тато Микола, та дочка Юлія, друге місце виборов згуртований сімейний спортивний колектив – сім' я Калиняк – мама Олександра, тато Павло, та син Денис, третє місце посіли мама Лілія, тато Володимир та син Любомир Гуралі.

Переможці та призери  нагороджені  грамотами, медалями від Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" та призами від Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх".

Організували змагання: Управління фізичної культури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільський обласний центр фізичного здоров 'я населення "Спорт для всіх" за сприяння Скалатського комунального центру фізичного  здоров’я населення "Спорт для всіх".

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook