Про нас
увійти

У Чорткові зводять сучасний спортивний майданчик за майже 4 млн

категорія: Інші | дата: 19 08 2020 | переглядів: 814
У Чорткові зводять сучасний спортивний майданчик за майже 4 млн
У місті Чортків, що на Тернопільщині тривають роботи з будівництва сучасного спортивного майданчика.

 У Чорткові продовжують будувати великий спортивний комплекс.

Триває будівництво великого спортивного комплексу, який складатиметься із двох багатофункціональних спортивних майданчиків, по вул. Січинського, що у мікрорайоні Кадуб. Місце обрали неспроста, адже у цьому мікрорайоні проживає понад десять тисяч чортків’ян, саме тут знаходиться найбільша у місті школа, кілька дитячих садків, тож є багато молоді та сімей із дітьми.

"Ідея збудувати на місці старого спортивного майданчика новий сучасний виникла вже давно. Тогоріч була розроблена проектно-кошторисна документація, а вже у цьому році проект подали на конкурс у Державний фонд регіонального розвитку, отримавши позитивний результат", – розповів міський голова Володимир Шматько.

У результаті проведення тендеру через систему державних закупівель "Prozorro" спортивний комплекс будує ТОВ "ЗАХІД-МАСТЕРФАЙБР". Його загальна вартість – 3 млн 780 тис. грн, з яких 3 млн 402 тис. грн – кошти із Фонду регіонального розвитку, а 378 тис. грн – з бюджету міста.

Згідно з проектом, розмір спортивного комплексу становитиме 39×36 м. Він буде умовно поділений на дві частини. Там буде все необхідне для гри у футбол, баскетбол, гандбол, волейбол та теніс. Зокрема: ворота та сітка для мініфутболу; баскетбольні стенди та сітки; волейбольно-тенісні стійки; стадіонні сидіння.

Окрім цього, на території також встановлять ряд спортивних вуличних тренажерів: "жим від грудей"; "жим ногами"; "маятник твістер"; "повітряний ходок"; "орбітек"; "тренажер гребний"; "станція Multifitness".

Будівництво спортивного комплексу повинні закінчити восени.

Джерело: Тернополяни

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Стрічка новин