Про нас
увійти | реєстрація

Бронзову та 8 срібних медалей здобули тернопільські велосипедисти на чемпіонаті України

категорія: Інші | дата: 01 08 2020 | переглядів: 271
Бронзову та 8 срібних медалей здобули тернопільські велосипедисти на чемпіонаті України
Змагання з велосипедного спорту вперше після введення карантину відбулися у Білій Церкві.

Як розповіли в обласному управлінні фізичної культури та спорту, VI сезон для тернопільських велосипедистів розпочався вдало, адже вдалося здобути 9 медалей на Командному чемпіонаті України в індивідуальній та груповій гонках та чемпіонаті України в командній гонці на час.

Зокрема, студенти ТНЕУ Віталій Гринів та Назар Покойовий і студент ТНТУ Владислав Щербань у співпраці з киянином Романом Гладишем здобули срібні медалі серед чоловіків у командній гонці на час на дистанції 52,8 км, поступившись лише дев’ятьма секундами переможцям – представникам Миколаївської області.

На цій же дистанції в міксовій команді серед юніорів Юрій Щербань, студент Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя, став срібним призером, командою поступившись двома секундами переможцям категорії.

В індивідуальній гонці на час Віталій Гринів, Владислав Щербань, Назар Покойовий та Артем Авдалян посіли друге місце в командному заліку серед чоловіків.

У таких самих перегонах, але серед юніорів, Юрій Щербань зайняв друге місце особисто, і в командному заліку його команда виборола бронзові нагороди. Також другим особисто був Віталій Гринів у цій гонці серед чоловіків.

В управлінні наголошують, що Артем Авдалян та Юрій Щербань – вихованці обласної ДЮСШ, тренери –  Іван Хомів та Володимир Павелко. Віталій Гринів, Назар Покойовий та Владислав Щербань представляють обласну ШВСМ, тренер Володимир Павелко.

Джерело: Тернополяни

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook