Про нас
увійти | реєстрація

"Олімпійське літо" побувало в Скалатській міській ОТГ

категорія: Інші | дата: 18 07 2020 | переглядів: 405
"Олімпійське літо" побувало в Скалатській міській ОТГ

Фізкультурно-оздоровчий захід "Олімпійське літо" серед дітей та молоді відбувся 13 липня 2020 року на Скалатському міському стадіоні, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Організували спортивний захід Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" та Скалатський комунальний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" з дотримання всіх правил та рекомендацій, щодо проведення заходів у період карантину. Програма включала турнір із дворового футболу на майданчику ЮКА та змагання з дартсу.

Учасниками змагань з дворового футболу на майданчику ЮКА стали команди, що складалися з двох юних футболістів. Проходили ігри за олімпійською системою у двох вікових категоріях.

У старшій віковій категорії виступало 13 команд. У фінальних іграх чемпіонство святкувала команда "Веселка", на другому місці "Прайм", "Льоліки" – треті. У молодшій вікові категорії змагалися 8 команд. Перемогла команда "Мара", "Юве" – була другою, а "Баєр" – посіла третє місце.

Також провели індивідуальні змагання з дартсу, в яких взяло участь 19 учасників. Переміг Лукаш Дмитро. Ратушова Даринка, Саламандра Арсен посіли друге та третє місця відповідно.

Гарний настрій, позитивні емоції і призи від спонсора ТОВ "Видавництво "Школярик" та Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" отримали всі учасники цього спортивного заходу.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook