Тернополянин став призером чемпіонату України з шашок-64

категорія: Інші | дата: 16 03 2020

Три представники тернопільського центру "Інваспорт" взяли участь у чемпіонаті України з шашок-64 серед спортсменів з порушеннями зору, повідомляє 20 хвилин.

Змагання відбувалися з 1 до 9 березня у Луцьку. Загалом участь у них взяли спортсмени із 19-ти областей України. Змагання проходили в особистому заліку з класичної та швидкої гри окремо серед чоловіків, жінок, юніорів та юніорок.

У змаганнях серед чоловіків бронзову нагороду у категорії RAPID здобув майстер спорту Пантелеймон Яблонський. Також він посів четверте місце у класичній грі. Тренується під керівництвом Заслуженого тренера України Дмитра Мударісова.

Тернополянин Петро Яськів в підсумковій таблиці посів у RAPID 14 місце та 17 місце у класичній грі.

А серед юніорів наш Олександр Процюк посів сьоме та шосте місця. До слова, для нього це були перші змагання такого рівня.