Про нас
увійти | реєстрація

У Тернополі відкрили оновлений фізкультурно-оздоровчий комплекс

категорія: Інші | дата: 09 02 2020 | переглядів: 895
У Тернополі відкрили оновлений фізкультурно-оздоровчий комплекс

У Тернополі відкрили оновлений фізкультурно-оздоровчий комплекс, що на вулиці братів Бойчуків, 4а. Його ремонтували близько пів року. Про це розповів директор ДЮСШ з футболу та інших видів спорту Роман Коверко, повідомляє Суспільне.

За його словами, вартість такого ремонту – 11 мільйонів гривень, з них 6 мільйонів виділили з міського бюджеті, решту 5 мільйонів – з державного. На відкритті комплексу відбулися перші змагання – це баскетбольний турнір між командами Тернополя і Житомира.

Директор ДЮСШ з футболу та інших видів спорту Роман Коверко розповідає, хто зможе займатися у цьому комплексі:

"Цей зал розрахований на 510 осіб. Займатися будуть наші діти, вихованці ДЮСШ. Це будуть такі види спорту: баскетбол, гандбол, волейбол і футзал. Це все буде безкоштовно".

Відтепер в оновленому фізкультурно-оздоровчому комплексі тренуватиметься і баскетбольний клуб "Тернопіль". Раніше вони робили це в Тернопільському економічному університеті. Директор баскетбольного клубу "Тернопіль" Ігор Білоус каже, оновлене приміщення відповідає вимогам Вищої ліги з баскетболу:

"На сьогодні цей зал відповідає вимогам, я думаю, що тут можна навіть грати чемпіонат Суперліги, але тоді бажано більший зал, тому що Суперліга з кожним роком прогресує, вимоги стають жорсткіші. Для Вищої ліги зал повністю підходить з всіма стандартами".

За словами директора ДЮСШ з футболу та інших видів спорту Романа Коверка, фізкультурно-оздоровчий комплекс функціонує близько 30-ти років. Його створили у 1989 році. В ньому проводять тренування та ігри з футзалу, гандболу, баскетболу і волейболу.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook