Про нас
увійти

У Тернополі провели ювілейний Кубок України з більярду

категорія: Інші | дата: 22 11 2019
У Тернополі провели ювілейний Кубок України з більярду

Кубок України з більярдного спорту "Пул 9" відбувся у тернопільському більярдному клубі "Абриколь" 16 та 17 листопада, повідомляє 20 хвилин.

Для Тернополя ці змагання стали ювілейними, адже вперше Федерація Спортивного Більярду провела його у нашому місті у 2009 році. За 10 років змінилося ціле покоління спортсменів, а тодішні дебютанти - стали нинішніми чемпіонами. "Перемога любить підготовку" — такі слова написані на стіні пуловського залу БК "Абриколь".

Традиційно, серед кращих пулістів України домінували кияни і дніпряни. Кубок серед чоловіків здобув майстер спорту міжнародного класу Віталій Пацура, який зараз готується до міжнародних змагань в США. Серед жінок володаркою Кубка України стала спортсменка з Дніпра, кандидат в майстри спорту, Марина Каляєва.

Тернопільські більярдисти отримали чудову нагоду позмагатися з іменитими спортсменами. А на відкриті змагань 14-річному тернополянину Олександру Пилипчуку вручили посвідчення КМС.

Головний суддя України з більярду, суддя міжнародної категорії Ігор Ковтун висловив подяку керівнику відокремленого підрозділу ФСБУ в Тернопільській області Андрію Мазепі, а також директору ТОВ "Абриколь" Андрію Іващуку за організацію та проведення змагань.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook