Про нас
увійти | реєстрація

У Тернополі розпочали будівництво "Палацу Спорту"

категорія: Інші | дата: 20 11 2019 | переглядів: 806
У Тернополі розпочали будівництво "Палацу Спорту"

У Тернополі розпочали будівництво комплексу "Палац Спорту". Його зводять на проспекті Злуки, 3а, де донедавна був стадіон "Текстерно", повідомляє МЕДІАТОР.

Генеральним підрядником є київська компанія ТОВ "Ювента Інжиніринг", що виграла закупівлю. Будують комплекс за державне фінансування – понад 307 мільйонів гривень.

Безпосередні роботи виконують працівники субпідрядної організації. Зараз тут влаштовують пальовий фундамент.

Колишній стадіон "Текстерно" за призначенням не використовувався, тому було прийнято рішення звести тут новий спортивний комплекс для занять ігровими видами спорту. Позитивом є те, що поруч є багато житлових будинків та навчальних закладів, а також є зупинка громадського транспорту, тому тернополянам з інших мікрорайонів буде комфортно доїжджати сюди. Після складання усієї необхідної проєкно-кошторисної документації, нам вдалося отримати державне фінансування на будівництво цього комплексу, тож роботи уже розпочалися, – йдеться у повідомлення прес-служби міської ради.

Нагадаємо, сучасний спортивний комплекс з трибунами та паркінгом "Палац Спорту" на 3000 глядацьких місць вміщуватиме зaли для ігрових видів спорту: волейболу, футзaлу, бaскетболу, гaндболу та бадмінтону. Також сюди планують перенести дитячо-юнацьку спортивну школу греко-римської боротьби, що в приміщенні Тернопільського замку. Згодом тут прийматимуть всеукраїнські та міжнародні чемпіонати.

Згідно договору, багатофункціональний "Палац Спорту" в Тернополі мають збудувати до кінця 2021 року.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook