Про нас
увійти | реєстрація

Спортивні випробування для дорослих і дітей пройшли у Теребовлянській ОТГ в рамках Всеукраїнських заходів "Олімпійське літо"

категорія: Інші | дата: 07 08 2019 | переглядів: 420
Спортивні випробування для дорослих і дітей пройшли у Теребовлянській ОТГ в рамках Всеукраїнських заходів "Олімпійське літо"

У неділю, 4 серпня 2019 року, у селі  Гумниська, що у  Теребовлянській об’єднаній  територіальній громаді, в рамках Всеукраїнських заходів "Олімпійське літо" відбулись спортивні  ігри та змагання  "Мама, тато, я – спортивна сім’я" .

Чудова літня погода сприяла піднесеному настрою в учасників та організаторів спортивного свята.

Більше двохсот учасників з  двадцяти населених пунктів Теребовлянської об’єднаної  територіальної громади  взяли участь у спартакіаді Теребовлянської ОТГ.

Кожен учасник мав змогу вибрати свій улюблений вид спорту, спортивну розвагу, або взяти участь у змаганнях "Мама, тато, я – спортивна сім’я", адже вибирати було з чого.

Ось на  одній локації зібрались команди-любителі перетягування линви, у другому місці змагались команди-шанувальники дворового футболу на майданчику ЮКА,  неподалік проходили волейбольні баталії , а діти змагались у різноманітних цікавих естафетах.  А ще глядачі із захопленням вболівали за учасників спортивних змагань "Мама, тато, я – спортивна сім’я", а  всі сім'ї самовіддано боролись за перемогу .

Окрім цього, відбулись змагання з армспорту та гирьового спорту.  Протягом декількох годин тривали різноманітні спортивні випробування. Кожна команда демонструвала свої найкращі морально-вольові якості та хороший рівень фізичної підготовленості.

Вболівальники із ентузіазмом підтримували свої команди. В результаті спортивних баталій перше місце виборола команда села Мшанець, друге місце завоював спортивний колектив села Ласківці, третє місце посіла команда села Деренівка.

Команди – переможці та команди-призери нагороджені  грамотами, медалями та кубками від Теребовлянського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".

Організатори: Теребовлянська об’єднана   територіальна  громада, Теребовлянський міський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", Тернопільський обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook