Владислав Щербань став бронзовим призером чемпіонату Європи з велотреку

категорія: Інші | дата: 12 07 2019

"Бронзу" чемпіонату Європи-2019 з велотреку здобув тернопільський велосипедист Владислав Щербань, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Такі змагання серед юніорів (U-18) та молоді (U-23) відбулись у місті Гент (Бельгія). Виступаючи в складі збірної України, представник тернопільського велоспорту Владислав Щербань став бронзовим медалістом у гонці на вибування серед чоловіків до 23 років. Піднявшись на третю сходинку п’єдесталу, наш земляк розділив подіум із бельгійцем Юлесом Хестерсом, який посів перше місце, та Мігелем Анджело До Рего Перейро з Португалії.

Додамо, що Владислав Щербань – майстер спорту України міжнародного класу, член національної збірної команди України, багаторазовий чемпіон України, учасник чемпіонатів Європи та світу; представник обласної ШВСМ, студент Тернопільського Технічного університету ім. І.Пулюя. Тренер спортсмена Володимир Павелко.