Про нас
увійти | реєстрація

Тернопільські спортсмени привезли медалі із юнацького чемпіонату України з пауерліфтингу

категорія: Інші | дата: 08 07 2019 | переглядів: 605
Тернопільські спортсмени привезли медалі із юнацького чемпіонату України з пауерліфтингу

Чемпіонат України з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок завершився у місті Коломиї, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Ці змагання були відбірковими для участі у чемпіонатах Європи та світу з цього виду спорту у 2020 році. Команду Тернопілля представляли на турнірі вихованці відділення пауерліфтингу Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту.

Відтак, серед учнів-спортсменів школи звання чемпіонів України здобули Марія Полянська  (на головному фото) серед дівчат у ваговій категорії 47 кг та Вадим Гаврилюк серед юніорів (на фото справа) у ваговій категорії 105 кг здобувши золоті медалі чемпіонату.

Вони також стали переможцями і в окремих вправах: присіданні зі штангою, жимі лежачи та становій тязі.

Ще одна представниця Тернополя Альона Канюка (на фото зліва) стала срібною призеркою серед юніорок у ваговій категорії 63 кг та зайняла другі місця у присіданні зі штангою та становій тязі.

Ігор Грошко здобув третє місце серед юнаків у ваговій категорії 83 кг та друге місце в жимі лежачи. Назарій Руцький посів 4 місце серед юніорів у ваговій категорії 74 кг і третє місце в жимі лежачи.

Також, в результаті Полянська Марія згідно здобутих результатів пройшла відбір на чемпіонат Європи та світу, Гаврилюк Вадим, Канюка Альона та  Грошко Ігор відібралися на чемпіонат Європи.

Готували спортсменів до змагань тренери-викладачі спортивної школи Лисий Ігор та Злочовський Андрій.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook