Про нас
увійти | реєстрація

В Хоросткові відбувася Чемпіонат району з шахів

категорія: Інші | дата: 16 02 2019 | переглядів: 613
В Хоросткові відбувася Чемпіонат району з шахів

10 лютого у м. Хоросткові відбувся Чемпіонат  Гусятинського району з шахів. Змагання пройшли у місцевому Будинку культури.

На старт вийшла рекордна кількість учасників  - 38, віком від 7 до 79 років  з Хоросткова Копичинців та Гусятина. З них десятеро представляли прекрасну  стать. Серед гравців було 2 кандидати у майстри спорту, 10 першорозрядників, 13 другорозрядників та 13 шахістів кваліфікацією «третій розряд"  Учасники були розділені на 2 групи.      Основна, це шахісти  2008 року і старші, які розігрували між собою по три грамоти і медалі а також 13 грошових призів. Ця група налічувала 27 учасників. У молодшій групі розігрувались 11 грамот у вікових категоріях 2009 – 2010 р.р. народження та 2011 р. народження та молодших, а також три медалі та грошовий приз.

Турнір був проведений за швейцарською системою у сім турів. Кожному учаснику до кінця партії надавалось по 15 хвилин. В обох групах змагання пройшли динамічно і цікаво. Протягом семи турів було чимало несподіванок. Головною сенсацією турніру юних була одноосібна перемога наймолодшого учасника Ігоря Тимофтея, який набрав 6,5 очок із 7 можливих і отримав потрійну нагороду. Медалями за друге та третє місце були  нагороджені Денис  Доскоч та Інна Подоляк. Серед юнаків 2009 – 2010 р.р. народження призерами Гусятинського району стали Денис Доскоч, Денис Гоц та Олександр Ольховецький. У цій же віковій категорії серед дівчат призерами стали Інна Подоляк, Ангеліна Нагаєвська та Христина Гайдук. У наймолодшій групі призерами серед юнаків стали Ігор Тимофтей, Денис Мориляк та Владислав Задорожний. Серед дівчат кращими були Валентина Балух та Мар’яна Ольховецька.

      В основній групі теж вистачало сюрпризів та сенсацій. Так вже у другому  турі молодий першорозрядник з Хоросткова Віктор Ісаков переграв дуже досвідченого кандидата у майстри спорту Ярослава Новоженця. І в подальшому Віктор подолав таких серйозних суперників, як Михайло Демчина та Василь Цільо.

В результаті цікавої динамічної гри чемпіоном Гусятинського району, з результатом 6,5 очок з 7 став кандидат у майстри спорту з м.Хоросткова Михайло Сусла. На очко від нього відстав представник райцентру Володимир Маланчук. Третє місце зайняв досвідчений хоростківчанин Роман  Сорока. Наступні три місця були теж призовими і лауреатами стали Віктор Ісаков, Михайло Демчина та найстарший учасник Павло Вівчар, якому незабаром виповнюється   80 років. Серед дівчат у трійку призерів попали Христина Білоус, яка, крім того, виграла ще й приз за найкращий результат у віковій категорії до 14 років, а також Ольга  Талабан та Христина Василенька. Серед третьорозрядників кращим був Назар Гоц. Приз наймолодшого учасника дістався 10 - річному Максиму Сарабуну.

Турнір відбувся завдяки зусиллям міського голови Хоросткова Степана Гладуна, заступника голови Ольги Лівель, директора міського Будинку культури Світлани Ангел, директора Гусятинського ФСТ «Колос – спорт для всіх." Антона Кузика.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook