Юні тернопільські фехтувальники виступили у Києві

категорія: Інші | дата: 27 01 2019

Чемпіонат України з фехтування на шпагах серед і юніорів та юніорок завершився у Києві, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Учасниками змагань стали 167 спортсменів (72 юніорок та 95 юніорів). Честь Тернопільської області на турнірі захищали восьмеро вихованців ДЮСШ № 2 імені Юрія Горайського. Відтак, до складу команди увійшли Поліна Пилипець, Аліна Казанська, Владислава Гаврюшенко, Валерія Дубровська, Дмитро Хрущ, Павло Логін, Олександр Овод та Андрій Мартинюк.

В результаті в особистому заліку бронзовою призеркою серед юніорок стала Поліна Пилипець, яка тренується під керівництвом  Хрущ С.М. та Горчанюк О.О.

А в командних змаганнях наші юнаки потрапили до вісімки найсильніших і завоювали шосте місце.