Про нас
увійти | реєстрація

У Бережанах розпочали будівництво спортивного комплексу!

категорія: Інші | дата: 25 12 2018 | переглядів: 700
У Бережанах розпочали будівництво спортивного комплексу!

Перебуваючи з візитом в Бережанському районі голова Федерації футболу Тернопільської області, народний депутат України Тарас Юрик, разом із заступником голови облдержадміністрації Олегом Валовим і керівництвом району та міста, побував на міському стадіоні та оглянув місце. де вже забили контрольну палю для будівництва спортивного комплексу.

Представник будівельної організації ПП "Украбудсервіс" ознайомив з проектом будівництва. Саме цей проект пройшов конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Загальна вартість проекту біля 5 млн. грн., співфінансування з місцевого бюджету 10%.

Проектом зокрема передбачається будівництво спортивного комплексу, який включатиме спортивний зал розміром 24х42 м, плавальний басейн розміром 14,90 х 29,76 м, а також приміщення призначенні для обслуговування комплексу та перебування глядачів.

Будівництво спортивного комплексу надасть можливість проводити спортивні турніри з багатьох видів спорту (у тому числі футболу), а жителі міста Бережан та Бережанського району матимуть вільний доступ до заняття фізичною культурою і спортом.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook