Пауерліфтери з Тернополя вдало виступили на змаганнях в Коломиї

категорія: Інші | дата: 26 11 2018

У місті Коломия, яка вважається столицею українського пауерліфтингу, з 16 до 18 листопада відбувались Кубок України з жиму лежачи, а 18-21 листопада – Кубок України з класичного жиму лежачи, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Обидва старти проходили серед усіх вікових груп і були відбірковими змаганнями для участі у чемпіонатах України та Європи 2019 року. Учасниками цих турнірів стали 22 спортсменів з Тернопільщини.

Як повідомив тренер тернополян Ігор Лисий, тернопільські пауерліфтери виступили дуже вдало. Так, з жиму лежачи серед дівчат Полянська Марія (вагова категорія 47 кг) завоювала перше місце; серед юнаків Василишин Ярослав (вагова категорія 53 кг) став бронзовим призером, Грязін Давид (вагова категорія 53 кг) був четвертим, бронзові медалі вибороли також Генсьорський Андрій (вагова категорія 59 кг), Олексійко Михайло, (вагова категорія 74 кг), Фенц Владислав (вагова категорія 93 кг), а Гаврилюк Вадим (вагова категорія 105 кг) здобув «золото». Відтак, тернополяни посіли перше командне місце.

На цьому ж турнірі серед юніорок Фещук Наталія (вагова категорія 57 кг) та Канюка Альона (вагова категорія 72 кг) здобули срібні нагороди, а Лозінська Діана (вагова категорія 84 кг) отримала «золото». Таким чином у дівчат – друге командне місце.

Серед юніорів Поляник Дмитро (вагова категорія 74 кг) посів третє місце, а Руцький Назарій (вагова категорія 74 кг) – четверте. Серед жінок Коляденко Мар'яна (вагова категорія 52 кг) завоювала 1 місце та 2 місце - в абсолютній першості, Лозінська Діана (вагова категорія 84 кг) стала срібною призеркою.

Серед чоловіків Шаповал Назар (вагова категорія 59 кг) здобув срібну нагороду, а Лясковець Антон (вагова категорія 83 кг) посів четверте місце та вперше виконав норматив Майстра спорту України.

Також срібним призером став серед ветеранів Шандригось Віктор (вагова категорія 105 кг).

Результати в турнірі з класичного жиму лежачи були такими: серед дівчат Василик Мар'яна (вагова категорія 72 кг) – 2 місце, серед юнаків Гаврилюк Вадим (вагова категорія 105 кг) – 1 місце, серед юніорів Шаповал Назар (вагова категорія 66 кг) – 4 місце, Руцький Назарій (вагова категорія 74 кг) – 3 місце, Шмирко Віталій (вагова категорія 83 кг) – 4 місце, серед жінок Канюка Альона (вагова категорія 63 кг) – 2 місце, серед чоловіків М'яхкота Михайло (вагова категорія 74 кг) – 4 місце.