Про нас
увійти | реєстрація

У Збаражі визначали кращих юних гирьовиків області

категорія: Інші | дата: 25 11 2018 | переглядів: 114
У Збаражі визначали кращих юних гирьовиків області

У Збаражі 17-18 листопада тривав Відкритий чемпіонат Тернопільської області та першості КУТОР “ТОДЮСШ з літніх видів спорту ” з гирьового спорту, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Змагання проводились між чоловіками-двоборство та жінками-ривок. В них взяли участь 94 спортсмени нашої області. Дані змагання були командно-особисті. В командних перше місце виборола команда Збаразького району, друге – команда КУТОР “ТОДЮСШ з літніх видів спорту”, третє – команда Бучацького району. В особистих змаганнях спортсмени виступали в 23 вагових категоріях.

А результати були такими, серед юніорів 1996-1999 р.н. у ваговій категорії 63 кг І м. - Тольпа Богдан (тренер Багрій П.Ф.), ІІ м. – Ващишин Володимир (тренер Кульчицький З.Й.), ІІІ м. – Шпичук Олександр (тренер Бойко Р.Т.); 68 кг І м. – Сендзюк Володимир (тренер Кульчицький З.Й.), ІІ м. – Палиця Микола (тренер Кульчицький З.Й.),І ІІ м. – Труханський Микол (тренер Кульчицький З.Й.); 73 кг І м. – Климчук Назар (тренер Бойко Р.Т.), ІІ м. – Гуменний Володимир (тренери Кульчицький З.Й., Гуголь В.А.), ІІІ м. – Остапюк Леонід (тренер Бойко Р.Т.); 78 кг І м. – Теслюк Ярослав (тренер Кульчицький З.Й.), ІІ м. – Кульчицький Сергій (тренер Кульчицький З.Й.), ІІІ м. – Лісніцький Антон (тренер Кульчицький З.Й.); 85 кг І м. – Гук Назарій (тренер Кульчицький З.Й.), ІІ м. – Баран Богдан (тренер Кульчицький З.Й.), ІІІ м. – Локоть Михайло (тренер Гуголь В.А.) ; 95 кг І м. – Воловик Володимир (тренер Кульчицький З.Й.), ІІ м. – Лубянецький Назар (тренер Кульчицький З.Й.), ІІІ м. – Харий Руслан (тренер Кульчицький З.Й.); понад 95 кг І м. – Козак Максим (тренер Кульчицький З.Й.), ІІ м. – Баран Іван (тренер Кульчицький З.Й.), ІІІ м. – Цимбалюк Вадим (тренер Кульчицький З.Й.).

Серед юнаків 2000-2001 р.н. у ваговій категорії 63 кг І м. - Тольпа Богдан (тренер Багрій П.Ф.), ІІ м. – Ващишин Володимир (тренер Кульчицький З.Й.), ІІІ м. – Левкович Любомир (тренер Багрій П.Ф.); 68 кг І м. – Коваль Андрій (тренер Кульчицький З.Й.), ІІ м. – Лещишин Віталій (тренер Бойко Р.Т.),ІІІ м. – Пік Максим (тренер Багрій П.Ф.); 78 кг І м. – Каратян Вадим (тренер Багрій П.Ф.), ІІ м. – Завадський Володимир (тренер Гуголь В.А.), ІІІ м. – Остапюк Володимир (тренер Бойко Р.Т.); понад 78 кг І м. – Гук Назарій (тренер Кульчицький З.Й.), ІІ м. – Козак Максим (тренер Кульчицький З.Й.), ІІІ м. – Сойко Олег (тренер Кульчицький З.Й.).

У ваговій категорії юнаків 2002-2003 р. н. 63 кг І м. – Левкович Любомир (тренер Багрій П.Ф.), ІІ м. – Веретільник Дмитро (тренер Бойко Р.Т.), ІІІ м. – Козира Вадим (тренер Багрій П.Ф.); понад 63 кг І м. – Завадський Володимир (тренер Гуголь В.А.),ІІ м. – Рачек Олександр (тренер Бойко Р.Т.),ІІІ м. – Лещишин Віталій (тренер Бойко Р.Т.).

Серед юнаків 2004-2005 р.н. у ваговій категорії 55 кг І м. – Тольпа Андрій (тренер Багрій П.Ф.), ІІ м. – Золотар Артур (тренер Бойко Р.Т.), ІІІ м. – Табачний Олег (тренер Багрій П.Ф.); понад 55 кг І м. – Вальків Артур (тренер Гуголь В.А.),ІІ м. – Пересипкін Олександр (тренер Гуголь В.А.),ІІІ м. – Перещук Артем (тренер Порохняк Р.З.).

Серед юнаків 2006 р. н. і  мол. у ваговій категорії 35 кг І м. – Калабун Вадим (тренер Гуголь В.А.),  ІІ м. – Марчук Святослав(тренер Гуголь В.А.), ІІІ м. – Кривокульський Юрій (Гуголь В.А.); 40 кг І м. – Стаднюк Олександр (тренер Гуголь В.А.), ІІ м. – Пастернак Максим (тренер Гуголь В.А.), ІІІ м. – Залевський Валентин(тренер Гуголь В.А.); понад 40 кг І м. – Харечко Денис (тренер Порохняк Р.З.), ІІ м. – Сердинський Руслан (тренер Порохняк Р.З.), ІІІ м. – Радзіх Олег (тренер Порохняк Р.З.).

Серед дівчат 2000-2003 р. н. у ваговій категорії І м. – Симонюк Христина (тренер Бойко Р.Т.),  ІІ м. – Євсюкова Соломія (тренер Сіправський Р.Б.) , ІІІ м. – Косюк Мирослав (тренер Гуголь В.А.).

У ваговій категорії серед дівчат 2004-2005 р. н. 55 кг І м. – Нікітюк Юлія (тренер Гуголь В.А.),  ІІ м. – Казьо Софія (тренер Порохняк Р.З.), ІІІ м. – Комар Дарина (тренер Гуголь В.А.);  понад 55 кг І м. – Величко Уляна (тренер Гуголь В.А.), ІІ м. – Братусь Софія (тренер Гуголь В.А.), ІІІ м. – Колодій Ірина (Гуголь В.А.).

Серед дівчат 2006 р. н. і  мол. у ваговій категорії 35 кг І м. – Демчук Надія (тренер Гуголь В.А.),  ІІ м. – Ордін Вікторія (тренер Гуголь В.А.), ІІІ м. – Літус Вікторія (тренер Порохняк Р.З.); понад 35 кг І м. – Назаревич Олена (тренер Гуголь В.А.), ІІ м. – Гараус Анастасія (тренер Гуголь В.А.), ІІІ м. – Любінська Анастасія (тренер Порохняк Р.З.).

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Нива Тернопіль
Коментарі
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись