Тернополяни стали призерами чемпіонату світу з гирьового спорту

категорія: Інші | дата: 16 07 2018

Медалі різного гатунку здобули тернопільські гирьовики на чемпіонаті світу, що відбувся у Італії, повідомляє 20 хвилин.

Змагання вперше провела Всесвітня федерація гирьового спорту, а участь у них взяли понад три сотні спортсменів з 25 країн світу.

У змаганнях серед дорослих у вправі на довгий цикл вихованець Збаразької районної спортшколи Богдан Тольпа виборов срібну нагороду. Спортсмен у вазі до 63 кг показав результат 31 підйом гирі.

"Бронзу" чемпіонату світу виборов тернополянин Роман Сіправський, який змагався у найважчій ваговій категорії – понад 95 кг. Нашому земляку вдалося виконати 66 повторень з гирями вагою 32 кг.

Чемпіоном світу серед ветеранів став Майстер спорту міжнародного класу Петро Багрій зі Збаража. Чоловік виступив у віковій групі 50-59 років. З результатом 99 підйомів у вазі до 95 кг впевнено переміг усіх конкурентів.

Додамо, що у змаганнях серед аматорів виступила тернополянка Соломія Євсюкова, яка показала результат 70 повторень із гирею вагою 16 кг.

Збірна України на чемпіонаті світу завоювала третє загальнокомандне місце, поступившись лише спортсменам з Італії та Білорусі.