Про нас
увійти | реєстрація

Тернопільські велосипедисти здобули 18 нагород на чемпіонаті України

категорія: Інші | дата: 08 07 2018 | переглядів: 446
Тернопільські велосипедисти здобули 18 нагород на чемпіонаті України

В Львові завершився чемпіонат України з велосипедного спорту на треку серед юноірів та чоловіків до 23 років. Команді Тернополя під керівництвом тренера Володимира Павелка вдалось поповнити cвої цьогорічні здобутки на 18 медалей різного ґатунку та вибороти  3 "путівки" на участь в чемпіонаті Європи серед молоді до 23 років та юніорів!

Студент Тернопільського національного економічного університету МСУМК Тарас Шевчук (ШВСМ) в віковій групі  U-23 здобув 1 місце в: командній гонці, груповій гонці на очки, скретчі, омніумі і медісоні. Срібло у Тараса в  індивідуальній гонці переслідування.

Владислав Щербань (студент ТНТУ ім. І.Пулюя, ШВСМ) теж серед U-23 здобуває золото в командній гонці та гонці медісон. В активі у Влада ще2 місце в груповій гонці на очки, омніум, 3 місце в індивідуальній гонці переслідування.

Серед молодших тернополян (категорія юніори) Назар Покойовий (коледж ТНЕУ, ОДЮСШ) 1 місце в омніумі, 2 місце в командній гонці та медісоні, 3 місце в груповій гонці на очки. Артем Авдалян, Рома Сирник (Техколедж ТНТУ ім. І.Пулюя, ОДЮСШ) та Юра Щербань (ЗОШ 23, ОДЮСШ) срібні медалі в командній гонці переслідування на 4 км серед юніорів.

Вітаємо спортсменів та їх тренера з успішним виступом!

Джерело: sportgart.com.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook