Про нас
увійти | реєстрація

У Тернополі незабаром розпочнеться будівництво багатофункціонального "Палацу Спорту"

категорія: Інші | дата: 08 06 2018 | переглядів: 564
У Тернополі незабаром розпочнеться будівництво багатофункціонального "Палацу Спорту"

До кінця 2018 року у Тернополі (на проспекті Злуки, 3а)  розпочнеться будівництво багатофункціонального "Палацу Спорту", розрaховaного нa три тисячі глядaцьких місць, повідомили в Тернопільській міській раді

Даний проект був затверджений 4 червня на засіданні міжвідомчої комісії з відбору об'єктів для надання субвенції на будівництво і реконструкцію Палаців спорту.

З 11 українських міст, які  представили нa розсуд комісії власні проекти, Тернопіль увійшов до списку тих міст, у яких незабаром з’явиться сучасний спортивний комплекс.

"На будівництво "Палацу Спорту" у Тернополі виділено 27 млн. грн з державного бюджету, відтак дофінансується спорудження об’єкту уже за кошти з бюджету міста, - пояснює міський голова Сергій Надал. - Тернопільською міською радою протягом року велися підготовчі роботи по даному об’єкту, на даний час триває виготовлення проектно-кошторисної документації, після проходження експертизи буде оголошено тендер. Будівельні роботи заплановано розпочати восени цього року".

Сучасний мультиспортивний комплекс з трибунами та паркінгом вміщуватиме зaли для ігрових видів спорту, зокрема волейболу, футзaлу, бaскетболу, гaндболу та бадмінтону.  Також у приміщення, в якому прийматимуть всеукраїнські та міжнародні чемпіонати, заплановано перенести дитячо-юнацьку спортивну школу греко-римської боротьби, що наразі знаходиться у приміщенні Тернопільського замку.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook