Збаражчани привезли нагороди із чемпіонату Європи з гирьового спорту

категорія: Інші | дата: 12 05 2018

У м.Цельє, Словенія, проходив відкритий чемпіонат Європи з гирьового спорту. Відкриття змагань відбулося за участю Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Словенія - Михайла Бродовича, повідомляє сайт Тернопільської обласної ради.

Учениця Збаразької санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради - Іванна Залевська зайняла ІІ місце в змаганнях дівчат вагової категорії до 60 кг. у вправі ривок гирі 16 кг. Відтак, вона стала срібною призеркою чемпіонату Європи з гирьового спорту серед юніорів.
Тренер Іванни - вчитель фізичної культури і вихователь Збаразької школи-інтернату, бронзовий призер чемпіонатів світу серед чоловіків і ветеранів - Віталій Гуголь став чемпіоном Європи у змаганнях серед ветеранів у ваговій категорії понад 90 кг. Він виборов золоту і срібну медалі чемпіонату в командній естафеті у «поштовху гирь довгим циклом» та змішаній командній естафеті.