Про нас
увійти

Армрестлери Олег Петренко та Ігор Пасєка здобули медалі чемпіонату України

категорія: Інші | дата: 13 04 2018
Армрестлери Олег Петренко та Ігор Пасєка здобули медалі чемпіонату України

Близько 200 спортсменів з 24 областей взяли участь у 25-ювілейному чемпіонаті України з армспорту серед дорослих, який відбувся в місті Немирів Вінницької області, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Змагання пройшли на високому організаційному та спортивному рівні. Участь у них взяли найтитулованіші армспортсмени України, багаторазові чемпіони Європи та Світу: Жох Олег (Рівненська область), Прудник Євгеній (м. Київ), Петренко Олег (Тернопільська область), Ілюшина Вікторія (Харківська область), Баландін Олександр (Донецька область), Гончаренко Анастасія, Ібрішев Хайсер та Алідінов Айдер (АР Крим).

За команду Тернопільської  області виступали спортсмени КУТОР "Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту" (директор Олександр Куриляк), які показали відмінні результати: 1 місце – майстер спорту Петренко Олег (права рука) та 2 місце – ліва рука, 85 кг ; 2 місце – майстер спорту Пасєка Ігор (ліва рука) та 4-місце – права рука, 90 кг.

У загальнокомандному заліку спортсмени Тернопільщини зайняли 5 місце.

За підсумками чемпіонату сформована національна збірна команда України до якої увійшов наш Петренко Олег, яка з 26 травня до 03 червня візьме участь в чемпіонаті Європи з армспорту, що відбудеться в столиці Болгарії місті Софії.

Готував команду до змагань тренер-викладач "Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту", абсолютний чемпіон світу, заслужений майстер спорту України Андрій Пушкар, - повідомляє заступник директора школи Анатолій Яцина.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook