У Тернополі відбулися традиційні велосипедні перегони

категорія: Інші | дата: 25 09 2012

З 21 по 23 вересня у Тернополі відбулися традиційні велосипедні перегони пам’яті тернополянина, майстра спорту  Володимира Філіпенка. До програми змагань були включені: групові гонки на 17, 34 та 68 км, індивідуальна гонка на час — 15 км та гонка критеріум на 8, 12 та 16 км.

У стартах виступили 138 учасників, серед яких — 90 хлопці та 40 дівчат, а також 8 юнаків та дівчат старшого віку, які змагались поза конкурсом, з Львівської, Хмельницької, Вінницької, Чернівецької, Рівненьської, Закарпатської, Житомирської, Тернопільської областей та АР Крим (м. Ялта).

Учасників вікової групи 1998-1999 років народження, які посіли I-III місця, нагороджували за певними дистанціями. Так, беззаперечну перемогу на двох дистанціях здобув вихованець Вінницької ШВСМ ОДЮСШ "Колос" Данило Лихвар, другим у груповій гонці став Вдалислав Біров з Ялти, а на третю сходинку піднявся спортсмен з Червонограда Василь Шаловило . У індивідуальній гонці на час другу сходинку посів Олексій Купець з Рівного, а за третє місце нагородили Євгена Калинюка з Чернівець.

Серед молодших дівчат у групових перегонах на дистанції 17 км та в індивідуальній гонці на час з роздільним стартом абсолютну перемогу здобула вихованка Львівської ДЮСШ Софія Прийма, другою на цих же дистанціях була Юлія Скорищенко із Вінниці, а третє призове місце у груповій гонці посіла спортсменка зі Хмельницького Ніна Грузевич, а у індивідуальній гонці на час — теж хмельничанка Олена Урбанович.

Гонку критеріум серед дівчат виграла Юлія Скорищенко з Вінниці. Срібною призеркою у цьому виді стала львів’янка Софія Прийма, третьою фінішувала вихованка Хмельницької ДЮСШ Христина Радіонова.

У запеклій боротьбі переможцем гонки критеріум серед молодших юнаків став представник команди з Рівного Вадим Панасюк. На другу сходинку піднявся вихованець Вінницької ДЮСШ Данило Лихвар. Третім на цій же дистанції був Маркіян Параняк зі Львова.

За сумою трьох змагальних днів серед дівчат нагородили кращих 10 спортсменок. Беззаперечну перемогу виборола львів’янка Софія Прийма, другою стала Юлія Скорищенко з Вінниці, третю сходинку посіла Олена Урбанович з Хмельницького.

Переможцем за сумою трьох змагальних днів серед юнаків у важкій боротьбі став тернополянин, учень ЗОШ І-ІІІ ст. №19 Тарас Шевчук, переможець є вихованцем тренерів Тернопільського управління з фізичного виховання та спорту МОН України Володимира Павелка та Романа Зеньо.Другу сходинку посів Іван Шевчук з Вінниці, а третім став львів’янин Роман Селіверстов.

Організатори змагань також нагородили наймолодших учасників змагань. Коваль Діану з Хмельницького, і Рижака Вадима, вихованця Ужгородської ДЮСШ.

Організаторами цих традиційних змагань стали Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Федерація велосипедного спорту України, управління з питань фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА, управління у справах молодіжної політики, спорту і туризму міської ради, обласна Федерація велосипедного спорту, обласний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх".