Тернопільські пауерліфтери тріумфували на Кубку Рівненщини

категорія: Інші | дата: 08 12 2017

Шість нагород здобули представники тернопільського центру "Інваспорт" на відкритому кубку Рівненської області з пауерліфтингу, повідомляє 20 хвилин.

Змагання присвятили Міжнародному Дню інвалідів. Участь у них взяли спортсмени з восьми областей України.

У ваговій категорії до 125 кг золоту медаль виборов спортсмен із Залізців Василь Горобець. Серед юніорів у вазі 49 кг чемпіоном став Андрій Євтушенко з села Порохова Бучацького району. Також чемпіонкою Кубка стала учениця Тернопільського реабілітаційного центру Катерина Кухарчук, яка змагалась у ваговій категорії 45 кг.

Срібні нагороди вибороли тернополяни Едуард Каськів (88 кг) та Святослав Олійник (65 кг). "Бронза" у активі Тараса Дигідя.

Додамо, що тернопільську команду до змагань готували тренери Олег та Віктор Юзчишини та Андрій Гуменний.