Про нас | Корисні посилання | Реклама
увійти | реєстрація

Юні шахісти змагались у Борщові

категорія: Інші | дата: 26 11 2017 | переглядів: 87

19 листопада 2017 року в читальному залі районної бібліотеки за першість в шаховій грі знову змагались юні шахісти Борщівщини.

Черговий турнір під назвою "Юний чемпіон" спеціально для дітей організував Ігор Багрій – голова Борщівського шахово-шашкового клубу "Королівська фортеця".

Боротьба за перемогу була серйозною: 17 суперників різної вікової категорії, і хлопчики, і дівчатка достойно виборювали кожне своє очко, таке необхідне для перемоги.

Кожен учасник мав зіграти 7 турів за швейцарською системою, маючи по 25 хвилин до закінчення партії. 7 турів напруженої боротьби, роздумів, логічного мислення, стратегії і, звичайно ж, хвилювання! Кілька годин для юних шахістів злетіли непомітно, адже усіх їх об’єднує одне: бажання більше грати і перемагати. Хлопці та дівчата продемонстрували цікаву і результативну гру, дотримуючись при цьому усіх шахових правил та культури суперницької поведінки.

Особливо напруженим виявився фінал шахового турніру для хлопців, адже до фінішу Скрипник Тимофій та Ратушняк Іван дійшли з однаковою кількістю очок. Тож за першість в турнірі їм довелось зіграти додаткову бліц-партію.

В результаті заслужену перемогу та, відповідно, І місце серед юнаків здобув Скрипник Тимофій, ІІ – Ратушняк Іван, ІІІ – Багрій Максим. Серед дівчат І місце зайняла Скорохід Діана, ІІ – Лис Каміла, ІІІ – Ковч Яна.

За хорошу гру та здобутий результат переможців нагороджено кубками, грамотами, медалями; призерів – грамотами та медалями.

Організатору та головному судді змагань велика подяка за черговий чудовий турнір для дітей, адже для них шахи є цікавим та приємним проведенням часу, а кожні змагання додають сили волі, витримки, винахідливості, досвіду. Так, вже з дитинства юні шахісти вчаться робити певний вибір, вміти достойно перемагати та тримати удар, що сприяє підготовці до сприйняття дорослого життя.