Тернополяни взяли участь у чемпіонаті світу з шашок-100

категорія: Інші | дата: 16 09 2017

Четверо представників тернопільського центру "Інваспорт" у складі збірної України з 24 серпня до 3 вересня змагались на світовій першості з шашок-100, повідомляє 20 хвилин.

Першість серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору та слуху відбулася у болгарському Кранево. Загалом участь у чемпіонаті прийняли 76 спортсменів з дев'яти країн світу.

Кандидат у майстри спорту з Бережан Ольга Концевич в особистому заліку посіла 4-те місце. А у командних змаганнях завоювала золоту медаль.

Тернополянка Мар'яна Хримко виступи на чемпіонаті світу завершила п'ятою, а Руслан Пронозюк – сьомим. Шосте місце у Болгарії здобув Пантелеймон Яблонський, який, власне, і готував до чемпіонату спортсменів з Тернопілля.