У Тернополі відбувся відкритий чемпіонат міста з жиму лежачи

категорія: Інші | дата: 30 08 2012

25 серпня під час проведення відкритого чемпіонату Тернополя з жиму лежачи, майстер-клас тернопільським пауерліфтингістам показав спеціальний гість змагань, 4-разовий чемпіон світу, рекордсмен світу та Європи Вадим Довгалюк з Хмельниччини, вижавши без спеціального екіпірування штангу вагою 250 кг.

Зазначимо, що у надважкій вазі (+105 кг) на змаганнях переміг Іван Поливко (СК "Сатурн" Тернопіль), котрий вижав штангу вагою 190 кг. Цей результат суттєво поступається чемпіону і рекордсмену світу, отож для тернопільських пауерліфтингістів є орієнтир на сусіда з Волочиська, відповідно їм є до чого прагнути.

Загалом до Тернополя, як повідомив Номер один співорганізатор чемпіонату Костянтин Баранов, поборотися зі штангою і суперниками приїхало понад 60 кращих спортсменів з 14 клубів області. Змагання проходили в семи вагових категоріях. Переможцями в них стали: до 59 кг — Михайло Шаблій (СК "Олімп" Тернопіль) — 102,5 кг, 66 кг — Віктор Хаблюк ("Еллада" Тернопіль) — 132,5 кг, 74 кг — Антон Лясковець ("Олімп") — 145 кг, 83 кг — Тарас Герасимчук (СК "Сатурн") — 155 кг, 93 кг — Михайло Кобель ("Атлет" Теребовля) — 182,5 кг, до 105 кг — Михайло Стадник ("Азов" Чортків) — 180 кг.

Організатори відкритого чемпіонату Тернополя окремо визначили кращих спортсменів-пауерліфтингістів в абсолютній першості. Кращим тут став Михайло Кобель, який вижав 182,5 кг, другим був Михайло Стадник (180 кг), а замкнув призову трійку Віктор Мадай з хоростківської ОДЮСШ (175 кг). У командному заліку перемогу на чемпіонаті вибороли спортсмени тернопільського спортклубу "Олімп" (ТЗОШ №23), за ними були пауерліфтингісти з СК "Сатурн" та СК "Олімп" (смт Товсте, Заліщицький р-н).