У Підволочиську визначили переможців районної першості з тенісу

категорія: Інші | дата: 28 08 2012

Все більшу популярність у районі та селищі Підволочиськ завойовує така цікава гра, як теніс. На протязі усього літа тенісні корти районного стадіону "Колос" не залишаються пустими. Якщо зранку там тренуються діти, то у вечірній час туди приходить молодь, жінки, ветерани. Проводилось і багато неофіційних змагань. Назріла пора провести і чемпіонат району.

І такі змагання були проведені відділом у справах молоді та спорту райдержадміністрації 17-18 серпня, які були приурочені дню Державного Прапора та дню Незалежності України, де взяло участь 16 учасників. Організаторами була запропонована змішана система розіграшу, де спочатку учасники були розбиті на 4 групи. За підсумками матчів у групах сформувались чвертьфінальні пари, куди потрапили  переможці та зайнявші ІІ місця у групах.

Результати чвертьфінальних матчів: Я.Яцюк – Р. Збаразький (6:4), С.Будник – Я.Голяс (6:4), Б.Луцик – С.Дрейко (6:2), Б.Кирик – Т. Гронський (6:3).

У півфіналах Б. Луцик на тай-брейку здолав С.Будника — (7:6) , а Б. Кирик переміг Я.Яцюка (6:3). ІІІ місце в чемпіонаті району з тенісу здобув Я.Яцюк здолавши С.Будника з рахунком (7:5), а чемпіоном став Б. Луцик, який переміг Б.Кирика — (6:4).

Переможці та призери нагороджені медалями та грамотами відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, повідомили у прес-службі РДА.