Про нас
увійти | реєстрація

У спортивному містечку на "Дзвонах Лемківщини" змагались любителі спорту від 16 років і старші

категорія: Інші | дата: 12 08 2017 | переглядів: 1237
У спортивному містечку на

Любителі спорту від 16 і старші мали можливість позмагатися у спортивному містечку під час проведення ХVIII Всеукраїнського традиційного фестивалю лемківської культури "Дзвони Лемківщини", повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Такий захід з 4 до 6 серпня тривав в урочищі "Бичова" поблизу міста Монастириськ. Управління фізичної культури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх "та сектор у справах сім ї, молоді та спорту Монастириської РДА провели змагання з волейболу, дворового футболу на майданчику "ЮКА", шашок та шахів, армспорту для всіх бажаючих, в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів "Олімпійське літо".

Хоча сонячна погода та надвисокі температури створювали додаткові перешкоди учасникам змагань, шанувальники спорту боролись за перемогу з не меншим завзяттям, ніж учасники чемпіонатів світу та Олімпійських ігор. Баталії у різних видах спорту тривали з обіду аж до самого вечора.

А результати виявились такими. У змаганнях з дворового футболу на майданчику "ЮКА" перше місце виборола команда "Тоталі спайс" з Монастириська, друге місце посіла команда зі Зборова, третє місце виборов спортивний колектив "Терті пляцки" з Монастириська.

У змаганнях з волейболу перше місце завоювала команда із села Ковалівка Монастириського району, друге місце виборола команда "Вікінги", третє місце посіла команда із села Задарів Монастириського району.

Любителі армспорту показали такі результати: перше місце завоював Володимир Кіндрат, друге місце завоював Василь Сандуляк, Ігор Шушереба.

У змаганнях з шахів серед дорослих перше місце виборов Михайло Ждиняк, друге місце завоював Анатолій Малтиз,  третє місце посів Валерій Малтиз.

Юні  любителі шашок показали наступні результати. Перше місце виборов Круліковський Роман, друге місце завоював Павло Кіт, третє місце посів Володимир Морикіт.

У змаганнях з шашок серед дорослих перше місце виборов Михайло Ждиняк, друге місце виборов Володимир Кіндрат, третє місце посів Тарас Мазур.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Нива Тернопіль
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: