Про нас | Корисні посилання | Реклама
увійти | реєстрація

На Збаражчині триває робота над спортивними об’єктами

категорія: Інші | дата: 01 08 2017 | переглядів: 1229
На Збаражчині триває робота над спортивними об’єктами

Об’єкти, які будуть реалізовані у 2017 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, оглянув голова Тернопільської ОДА Степан Барна, перебуваючи із робочою поїздкою у Збаразькому районі. Як повідомляє прес-служба ОДА, зокрема, це  портивний майданчик із встановленням штучного рулонного покриття в місті Збараж. Загальна вартість реалізації проекту – 1 млн. 327 тис. грн., з яких 929 тис. грн. – це кошти ДФРР, та 398 тис. грн. – співфінансування з місцевого бюджету.

Головним завданням проекту є створення належних умов для проведення спортивно-масового процесу на території району, зокрема, міста Збаража. Термін реалізації проекту – протягом 2017 року.

Також очільник області ознайомився із проектом будівництва спортивного залу Збаразької районної дитячо-юнацької спортивної школи на території Базаринської сільської ради. Реалізувати проект планують якнайшвидше. Очікується, що термін проведення будівельно-монтажних робіт при сприятливих умовах триватиме 90 днів. Вартість проекту – 8 млн. 53 тис. грн. Значна сума коштів на будівництво спортивного залу передбачена із Державного фонду регіонального розвитку – це 5 млн. 637 тис. грн., і 2 млн. 416 тис. грн. – це співфінансування з місцевого бюджету.

Проект реалізується вперше і має соціальну спрямованість, а також його основним завданням є забезпечити повноцінний фізичний розвиток молоді району, популяризувати фізичне виховання та проводити спортивні змагання різного рівня, в тому числі, і міжнародні.

Нагадаємо, цього року від всієї суми коштів Державного фонду регіонального розвитку, яка була виділена на Тернопільську область, на об’єкти спортивної інфраструктури припало 10%, а це трохи більше 11 млн. грн. Утім, завдяки позиції голови Тернопільської ОДА Степана Барни, цю суму вдалося збільшити до 18 млн. грн. Крім Збаразького району, об’єкти спортивної інфраструктури будуть реалізовані у Підволочиському та Шумському районах, а також у Тернополі.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Нива Тернопіль
Коментарі
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись