Олена Підгрушна двічі підкорила літній чемпіонат України з біатлону

категорія: Інші | дата: 23 08 2012

Тернопільська біатлоністка Олена Підгрушна стала дворазовою чемпіонкою України з літнього біатлону у Тисовці. Спортсменка тріумфувала у спринті та гонці переслідування.

21 серпня спортсмени з України та Росії вступили у боротьбу за нагороди чемпіонату України з літнього біатлону. Жінки у спринті долали дистанцію 7,5 кілометрів, а чоловіки — 10. Прогнозовано у жіночій гонці перемогла тернопільська біатлоністка Олена Підгрушна, яка допустила два промахи у стрільбі. Час Олени — 19,24 хвилини.

У чоловічій спринтерській гонці тернополяни на п’єдестал пошани не піднімалися. Кращий серед тернопільських спортсменів — Андрій Возняк, посів п’яте місце.

Наступного дня у Тисовці біатлоністи провели гонки переслідування. Олена Підгрушна знову була кращою, випередивши своїх найближчих переслідувачок — Ірину Варвинець та Наталію Бурдигу. Чоловічу гонку виграв Олег Бережний.

24 серпня гонкою з масовим стартом біатлоністи завершать чемпіонат України.