Тернопільський півмарафон "Grand Lake" долатимуть понад 400 учасників

категорія: Інші | дата: 18 06 2017
Тернопільський півмарафон

Новий масовий захід з бігу проведуть у Тернополі 18 червня. Учасники першого тернопільського півмарафону долатимуть дистанцію 21 кілометр.

Півмарафон "Grand Lake" стартуватиме з театрального майдану о 9:00. Його учасники бігтимуть навкого тернопільського ставу, а також частково на території села Біла. Фінішуватимуть спортсмени теж на майдані.

Долати півмарафонську дистанцію за словами організаторів зголосилися понад 400 охочих, серед яких є аматори та дуже досвідчені марафонці. Більшість із них – гості з інших областей України. П'ятірку кращих спортсменів серед чоловіків та жінок у абсолютній категорії чекають грошові винагороди від 4000 до 1000 гривень.

У програмі "Grand Lake" також забіги на дистанціях 10 та 5 км. Окрема програма передбачена для наймолодших любителів бігу. На Театральному майдані діти до 13-ти років випробують свої сили на трьох дистанціях – 100, 500 та 1000 метрів.

Джерело: 20 хвилин