Про нас | Корисні посилання | Реклама
увійти | реєстрація

"Олімпійське літо" на Тернопільщині розпочалось у Великих Бірках

категорія: Інші | дата: 14 06 2017 | переглядів: 524

Ось і настав найщасливіший час для школярів Тернопільщини, адже розпочались  Всеукраїнські фізкультурно-оздоровчі заходи для дітей в літній канікулярний період та заходи в оздоровчих таборах "Олімпійське літо" на які діти вже давно чекали з великим нетерпінням.

Адже "Олімпійстьке літо"  проходить по всій Україні, у великих  містах, селищах, селах та маленьких містечках з 25 травня по 31 серпня 2017 року.

Зокрема, на  Тернопільщині заплановано  провести цілу низку фізкультурно -оздоровчих заходівдля дітей, зокрема, спортивні фестивалі, "Веселі старти", "Дні здоров ¢я", змагання з різних видів спорту, спортивні розваги, вікторини про спорт, показові виступи та майстер-класи за участю відомих спортсмненів, свяиткові концерти та дійства на спортивну тематику для популяризації здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, тощо.   

А втілюють у життя усе заплановане Тернопільський обласний центр фізичного здоров ¢я населення "Спорт для всіх", Тернопільський міський центр фізичного здоров ¢я населення та районні та селищні центри фізичнного здоров ¢я населення "Спорт для всіх".

  "Олімпійське літо" на Тернопільщині розпочалось у Великих Бірках Тернопільського району.

 Діти із пришкільних таборів: "Промінчик" комунального закладу Малоходачківської  ЗОШ І-ІІІ ступенів, пришкільного відпочинкового табору "Шанс" комунального закладу з денним перебуванням комунального закладу Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. та дітки з пришкільного табору НВК "Великобірківської ЗОШ І-ІІІ ст.  – гімназія ім. С. Балея" смт. Великі Бірки, на  спортивному майданчику зі штучним покриттям, що у Великих Бірках Тернопільського району,   9 червня 2017 року взяли участь  в "Олімпійському дні". 

Змагання розпочались з обов¢ язкового комплексу вправ ранкової зарядки "розмики", щоб підготувати дитячий  організм до фізичної роботи, яку провів вчмитель фізичної культури з табору.  Музичний супровід протягом зарядки та змагань покращив настрій учасників.

А потім Хлопці та дівчата із захопленням змагались у дев ¢яти  різноманітних естафетах на спритність, швидкість, техніку володіня м ¢ячем та влучність.

Кожен із них намагався   посперечатись  у всіх естафетах: "Футбольній естафеті","Швидкі та спритні", "Човниковому бігу", "Флорболі", "Вправі на скакалці", "Фрізбі", "Баскетбол", "Боулінг" та "Мішечки".

Учасники отримали призи та відзнаки з логотипом "Спорт для всіх" від Тернопільського обласного центру фізичного здоров ¢я населення "Спорт для всіх" та зошити від Видавництва "Школярик", яке щороку надає спонсорську допомогу  для проведення різноманітних змагань та акцій.  

Організували "Олімпійський день" Тернопільський обласний центр фізичного здоров ¢я населення "Спорт для всіх", Відділ молоді та спорту Тернопільської районної державної адміністрації та Відділ освіти Тернопільської районної державної адміністрації.

БАДЬОРЕ ТА ЗДОРОВЕ "ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛІТО" РОЗПОЧАЛОСЬ!

Нива Тернопіль
Коментарі
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись