Про нас
увійти | реєстрація

Відбулася першість ТНЕУ з настільного тенісу

категорія: Інші | дата: 16 05 2017 | переглядів: 307
Відбулася першість ТНЕУ з настільного тенісу

Одинадцятого травня 2017 року Професійною спілкою працівників ТНЕУ організовано першість ТНЕУ серед професорсько-викладацького та адміністративно-допоміжного персоналу з настільного тенісу. У змаганнях взяли участь 14 чоловік та було створено 6 команд. Переможці визначалися у командному та особистому заліку.
 
У командному заліку 1-е місце виборола команда Нововолинського ННІЕМ (Чорний Роман, Стецько Микола); 2-е місце здобула збірна команда факультету обліку та аудиту (Кундеус Олександр) та юридичного факультету Олійничук Роман); 3-е місце виборола команда факультету комп’ютерних інформаційних технологій (Якименко Ігор, Бзовський Олег).
 
В особистій першості 1-е місце виборов директор Нововолинського ННІЕМ, д.е.н., професор Чорний Роман, який переміг усіх суперників; 2-е місце – Бзовський Олег (факультет комп’ютерних та інформаційних технологій); 3-е місце – Якименко Ігор (факультет комп’ютерних та інформаційних технологій); 4-е місце – Стецько Микола (ФФ, кафедра фінансів суб’єктів господарювання та страхування); 5-е місце – Чорненький Андрій (ФАЕМ, кафедра фізичної культури і спорту); 6-е місце – Олійничук Роман (ЮФ). Дякуємо всім учасникам та видовищну та майстерну гру.
 
Вітаємо усіх учасників змагань й бажаємо нових досягнень!

Джерело: ТНЕУ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Нива Тернопіль
Коментарі
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: