Як справи на Тернопіллі з гирьовим спортом?

категорія: Інші | дата: 14 04 2017

8 квітня в Тернополі в Палаці спорту "Текстильник" відбувся Чемпіонат Тернопільської області та Відкрита першість КУТОР "ТОДЮСШ з літніх видів спорту" з гирьового спорту серед чоловіків, юніорів 1995-1998 р.н., юнаків та дівчат 1999 р.н. і молодші у поштовху довгим циклом.

В змаганнях брали участь 67 чоловік , а саме учні-спортсмени обласної ДЮСШ з літніх видів спорту, спортсмени Кременецького, Бучацького, Збаразького районів.
Перше місце серед юніорів зайняла команда Кременецького району, друге місце зайняли учні обласної ДЮСШ з літніх видів спорту, третє місце здобули спортсмени Збаразького району. Перше місце серед чоловіків здобули спортсмени обласної ДЮСШ з літніх видів спорту, друге місце у гирьовиків Збаразького району, третє місце у "силачів" Кременецького району.

В естафеті 3 чоловіка по 2 хвилини у поштовху довгим циклом: І-місце у гирьовиків обласної ДЮСШ з літніх видів спорту (90 підйомів), ІІ-місце у Кременецьких спортсменів (89 підйомів), ІІІ-місце у команди Збаразького району(82 підйоми), добрих слів заслуговують учні-спортсмени з другої команди обласної ДЮСШ з літніх видів спорту які зайняли 4-місце (70 підйомів).

Переможцями у вагових категоріях в змаганнях серед чоловіків, юніорів, старших юнаків, старших дівчат, молодших юнаків, молодших дівчат стали: