Про нас
увійти | реєстрація

У Тернополі відбудуться обласні змагання серед школярів

категорія: Інші | дата: 07 03 2017 | переглядів: 348
У Тернополі відбудуться обласні змагання серед школярів

В обласних змаганнях серед школярів приймають участь: команди переможці районних змагань, команди переможці змагань м. Тернополя, м. Чорткова, м. Бережан, м. Кременця та команди переможці змагань об’єднаних територіальних громад.

Склад команди: 3 юнаки, 1 дівчина 2003 року народження і молодші. При проходженні мандатної комісії на кожного учасника необхідно представити свідоцтво про народження і учнівський квиток та підсумкову таблицю змагань.

Учасники повинні вміти записувати шахові партії. Система проведення буде визначена регламентом змагань.

Підтвердження про участь у змаганнях необхідно надати у телефонному режимі до 9 березня 2017 року за телефоном (0352) 52-03-53. Команди, які не подали підтвердження до вказаного терміну до змагань не допускаються. Офіційні заявки, завірені лікарем та представником команди, подаються за одну годину до початку змагань.

Організатори змагань: Управляння фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”, Тернопільська обласна шахова федерація.

Змагання з шахів відбудуться  з 18 по 19 березня 2017 року в приміщенні шахового клубу "Гамбіт" за адресою: м. Тернопіль, вул. Подільська, 37-А. Початок змагань 18 березня 2017 року об 11.00 год. Реєстрація учасників закінчується о 10.45.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: