Тернополянка стала дворазовою чемпіонкою Європи з літнього крос-біатлону

категорія: Інші | дата: 31 07 2012

Тернопільська біатлоністка Світлана Крикончук стала дворазовою чемпіонкою Європи з літнього крос-біатлону, а також срібною призеркою змагань. У складі збірної України вона змагалася у словацькому Осрблі з 27 по 29 липня.

У перший змагальний день біатлоністи провели спринтерські гонки. Жінки долали дистанцію 3 кілометри. Світлана Крикончук блискуче відстрілялася і, показавши час 12 хвилин 36,6 секунд, здійнялася на найвищу сходинку п’єдесталу. Інші тернополяни, що змагалися у спринтах показали набагато гірші результати.

Серед чоловіків, які долали 4-кілометрову трасу Андрій Возняк був 6-им, а Володимир Моравський — 17-им. Юніори Іван Моравський та Ігор Гарбуз показали відповідно 11-ий та 16-ий час. Тетяна Трачук у жіночому спринті фінішувала 7-ю, а юніорка Ірина Беган була 4-ю.

Наступного дня Світлані Крикончук знову ж таки не було рівних у гонці переслідування серед жінок на 5 кілометрів і вона вдруге стала чемпіонкою Європи. Тетяна Трачук на цій же дистанції була 8-ю, Ірина Беган — 7-ю. У чоловіків (спринт 6 км.) Андрій Возняк став 11-им, а Володимир Моравський був дискваліфікований через фальстарт. Наші юніори Іван Моравський та Ігор Гарбуз теж залишилися без медалей. Перший був 11-им, а другий — 23-м.

Востаннє гонки чемпіонату Європи тернополяни провели 29 липня. Тоді у Осрблі відбулися змішані естафети у дорослих та юніорів. Доросла команда, яка повністю складалася із представників Тернопільщини (Світлана Крикончук, Тетяна Трачук, Іван Моравський, Андрій Возняк) здобули срібні нагороди, програвши лише росіянам. Не відставали від них і наші юніори, які теж здобули другу сходинку. У складі цієї команди виступила представниця тернопільського біатлону — Ірина Беган.