Про нас
увійти | реєстрація

До Дня Святого Миколая на Тернопільщині відбудеться низка спортивно-масових заходів

категорія: Інші | дата: 13 12 2016 | переглядів: 520
До Дня Святого Миколая на Тернопільщині відбудеться низка спортивно-масових заходів

До Дня Святого Миколая, 19 грудня,  на Тернопільщині,  відбудеться  ціла низка  спортивно-масових заходів. Вони пройдуть не тільки безпосередньо у Тернополі, але й у районних центрах Тернопільщини.

Зокрема, 17 грудня 2016 року в ПС „ Текстильник” відбудеться  відкритий обласний турнір з міні-футболу серед дітей до Дня СВ.Миколая, організований Тернопільським обласним центром фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”.

На Теребовлянщині пройде сумісний турнір з міні-футболу до Дня Св.Миколая, який спільно організовують Теребовлянський центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” та Тернопільський обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх". А з 3 грудня 2016 року у Теребовлі вже розпочався  щорічний турнір з міні-футболу до Дня Св.Миколая на відкритих майданчиках. В даних змаганнях приймають участь 30 футбольних колективів, а  фінальна частина змагань завершиться 25 грудня 2016 року. Гусятинський ФСТ „Колос-спорт для всіх” організує проведення першості селища Гусятин з міні-футболу, присвячену Дню Святого Миколая. На Шумщині також відбудеться турнір з міні-футболу серед дітей, присвячений Дню Святого Миколая. У  селі Залізці Зборівського району селищний комунальний центр фізичного здоров'я населення „Спорт для всіх” організовує відкритий турнір з настільного тенісу серед учнівської молоді. Турнір проходитиме серед юнаків та дівчат  у двох вікових групах.

Переможці та призери отримають нагороди від Тернопільського обласного центру фізичного здоров'я населення „Спорт для всіх”.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: