Про нас
увійти | реєстрація

Учні третіх класів змагаються за перемогу у спортивному фестивалі "Ігри Патріотів!"

категорія: Інші | дата: 12 12 2016 | переглядів: 428
Учні третіх класів змагаються за перемогу у спортивному фестивалі

З 5 по 8 грудня пройшов зональний етап змагань "Ігри патріотів" серед учнів 3-х класів. Загалом вдалось залучити 240 учнів із 30-ти шкіл мікрорайонів нашого  міста.

Усі команди  чудово справилися  із спортивними та інтелектуальними завданнями, тому  кожен із учасників отримав щоденник від Тернопільського відділення Національного олімпійського комітету України та сертифікат від організаторів.

Проте, як в будь-яких змаганнях є переможці та переможені.

Отож, 14 грудня відбудеться фінал змагань, в якому зустрінуться 8 команд:

"Кожум'яки" зі Спеціалізованої початкової школи з поглибленим вивченням основ економіки та "Олімпієць" зі Спеціалізованої початкової школи з поглибленим вивченням іноземних, які представлятимуть СХІДНИЙ МАСИВ;

"Патріоти" з ТСШ №3 з поглибленим вивченням іноземних мов  та  "Козачата" з ТНВК "Школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука" з району ЦЕНТР;

"Козачата" від ТЗОШ №20 та "Світлячки" ТЗОШ №21 - представники району СОНЯЧНИЙ;

а  "Орлята" та "Галицькі леви" зі ТЗОШ №24 та ТСШ №7 з поглибленим вивченням іноземних мов відповідно позмагаються за перемогу для ДРУЖБИ.

Кожній команді необхідна підтримка батьків, рідних та друзів! Тож підтримайте учасників фінальних змагань "Ігри патріотів" 14 грудня  о 14.00 год. в  спортивній залі ТСШ №3 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Фотозвіти усіх змагань батьки можуть переглянути на сторінках в соціальних мережах Фейсбук та Вконтакті, знайшовши Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення.

Організатори: Тернопільська міська рада, Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту, Тернопільське відділення Національного олімпійського комітету України, КО "Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення".

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Нива Тернопіль
Коментарі
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: