Тернополяни на другому літньому Кубку IBU з біатлону завоювали 8 медалей

категорія: Інші | дата: 22 07 2012

20-22 липня у словацькому Осрблі відбувався другий літній Кубок IBU з біатлону. Найбільшу кількість нагород у складі збірної України здобули спортсмени з Тернопільщини.

Чоловіки, жінки, юніори та юніорки у Словаччині провели спринтерські гонки та гонки переслідування. Чоловічу спринтерську гонку на третьому місці завершив тернополянин Андрій Возняк, який нещодавно одружився. Другою у жінок була багаторазова чемпіонка Європи — Світлана Крикончук. У юніорів рівних не було Івану Моравському, а Ірина Беган повторила успіх Світлани Крикончук, ставши срібною призеркою у спринті.

Чотири медалі здобули наші земляки і у гонках переслідування. Андрій Возняк, не зважаючи на штраф у 30 секунд (спортсмен стартував раніше часу), перетнув фінішну лінію першим. Друге поспіль золото на літньому Кубку IBU здобув Іван Моравський. А от наші дівчата знову показали ідентичний результат. Світлана Крикончук та Ірина Беган отримали по бронзовій нагороді.