Контрольне тренування у Тисовці виграли тернопільські біатлоністи

категорія: Інші | дата: 18 07 2012

17 липня в Тисовці пройшло контрольне тренування, яке поставило крапку на відбіркових стартах для біатлоністів, які виступлять на другому етапі Кубка IBU та чемпіонаті Європи з крос-біатлону. Обидва заходи відбудуться у словацькому Осрблі 20-22 і 25-29 липня відповідно.

У спринтерській гонці на дистанції 3,6 км для чоловіків та юніорів, і 3 км для жінок та юніорок, стартувало 14 учасників. На обох дистанціях не було рівних тернопільським спортсменам.

У чоловіків та юніорів першим був Володимир Моравський (0 промахів, час — 13.22 хв.), другим став Андрій Возняк (2 промахи, час — 13.44 хв.), а третім фінішував Іван Моравський (1 промах, час — 13.49 хв).

У жінок та юніорок найкраще провела спринтерську гонку наша Світлана Крикончук (12 промахи, час — 4.13 хв.). А досвідчена Тетяна Трачук фінішувала четвертою.