Про нас
увійти | реєстрація

Команда держслужбовців з Тернопілля — зі "сріблом" Всеукраїнської спартакіади

категорія: Інші | дата: 06 10 2016 | переглядів: 376
Команда держслужбовців з Тернопілля — зі

23 команди, у яких вступало 433 учасники, змагались у фінальному етапі XVIIІ Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців.

Відбувались такі спортивні баталії в місті Ужгороді, на базі спорткомплексу "Юність". Тривали змагання з 28 вересня до 1 жовтня. Спортсмени із державної служби з усієї України проявляли свої таланти у п’яти видах спорту: футзалі, волейболі, настільному тенісі, шашках та шахах.

Команда Тернопільської області найкраще виступила у шашках, де посіла друге місце. А Мирослав Лесів в особистому заліку серед чоловіків у змаганнях шашкістів став переможцем. В загальнокомандному заліку, як повідомив начальник управління фізичної культури та спорту ОДА Віктор Мацикур, команда Тернопільської області зайняла 14 місце.

Змагання відбувались за сприянням Національного агентства України з питань державної служби, Міністерства молоді та спорту України, Центрального комітету профспілки працівників державних установ України, Закарпатської обласної державної адміністрації та Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства "Спартак". Основним завданням Спартакіади є залучення державних службовців до занять фізичною культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту, пропаганда здорового способу життя.

Додамо, що цього року в рамках проведення Спартакіади відбулись позаконкурсні товариські матчі з командами Словацької Республіки та Генеральним консульством Угорщини в місті Ужгороді.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Нива Тернопіль
Коментарі
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: