Про нас
увійти

Андрій Пушкар: "В 11 років я сказав татові, що буду чемпіоном світу "

категорія: Інші | дата: 11 08 2016
Андрій Пушкар:

Андрій Пушкар родом із Кременця. У свої 31, наш земляк уже 14-разовий чемпіон світу та 16-разовий чемпіон Європи із армспорту серед професіоналів.

Спортсмен розпочав свої тренування ще в 11 років. Вже тоді він знав, що стане чемпіоном світу.

— В 11 років я сказав татові, що буду чемпіоном світу. Тато посміявся і сказав: для того потрібно буде тренуватись 8-12 років, я сказав, що буду тренуватись. Так все починалось, — каже Андрій Пушкар.

— Система армфайт відрізняється тим, що ти маєш одного суперника і борешся із ним 6 поєдинків. В боксі 12 раундів, в армреслінгу — 6. Це набагато складніше, оскільки окрім сили, ще потрібно мати витривалість, встигати відновлюватись між поєдинками. Перерва між якими — 2 хвилини. Тобто, ти можеш бути надзвичайно сильним, але якщо у тебе немає витривалості, то через 1-2 поєдинки ти програєш, — пояснює чемпіон

Оскільки тренування Андрія були силовими, то йому прийшлося змінювати методику і розвивати витривалість.

— Ми з моїм тренером розробили мою методику, почали працювати, і все реалізували, зробили так, як і має бути, — розповідає Андрій

Торік, на Кубку світу наш земляк зустрів достойного суперника із Казахстану, після поєдинку із яким, був змушений змінити програму тренувань.

— Історія із Дмитром Трубіним розпочалась на Кубку світу серед професіоналів в 2015 році. Надзвичайно сильний та талановитий атлет. Дав мені гідний супротив в запеклих сутичках, ми біля 10 хвилин з ним боролися, ні я його не міг побороти, ні він мене. Але все ж таки технічно я здобув перемогу. Було багато питань і для того, аби їх вирішити, судді вирішили провести додатково армфайт, — ділиться спогадами Андрій

Життя Андрія — це суцільні тренування.

— Кожного ранку у мене тренування. У мене є власний будинок, на першому поверсі є спортзал. Ранкові тренування тривають близько 30 хвилин. Також, у Тернополі у мене є свій фітнес-клуб, де я три рази в тиждень тренуюсь по 2,5 – 3 години, — розповідає чемпіон.

Для того, щоб стати чемпіоном. потрібно поставити перед собою ціль так, як це зробив Андрій Пушкар, і кожного дня щось робити для її досягнення. Як то кажуть “крок за кроком до мети”.

Джерело: Терен

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook