Ірина Сагайдак — абсолютна чемпіонка України зі спортивної гімнастики

категорія: Інші | дата: 20 06 2012

Чемпіонат України зі спортивної гімнастики серед юнаків та дівчат "Олімпійські надії" відбувся у Івано-Франківську наприкінці квітня.

Переможців та призерів визначали у командній та особистій першості. Загалом на чемпіонаті виступили 9 команд дівчат (96 спортсменок) та 14 команд хлопців (100 спортсменів).

Тернопільщини в командному заліку посіла четверте місце. А абсолютною чемпіонкою України по програмі Кандидата в майстри спорту стала 13-річна Ірина Сагайдак. Таке досягнення тернополянці підкорилося вже вдруге. Вперше вона завоювала цей титул на IV спартакіаді школярів України.

Ще одна тернопільська спортсменка Тетяна Фіялка (11 р.) стала бронзовою призеркою по 1-му дорослому розряду з спортивної гімнастики.